^
Yoox Net-a-Porter отказывается от продажи вещей с натуральным мехом
Yoox Net-a-Porter отказывается от продажи вещей с натуральным мехом

Крупнейший продавец брендовых вещей Yoox Net-a-Porter заявил об отказе продавать вещи с натуральным мехом.

Анонс: 8-й Одесский Международный Кинофестиваль
Анонс: 8-й Одесский Международный Кинофестиваль

С 14 по 22 июля в Одессе пройдет Восьмой Международный Кинофестиваль. Рассказываем, все что знаем об этом ярком событии и, конечно, приглашаем на него всех вас.

Пресс-релиз. Летняя коллекция KOZZYR, или вязаная игра
Пресс-релиз. Летняя коллекция KOZZYR, или вязаная игра

Представляем летнюю коллекцию Summer Edition от украинского бренда KOZZYR.

Пост-реліз: Opening Party Odessa Holiday Fashion Week

Цей вечір присвячено відкриттю наймасштабнішої модної події літа в Україні – Odessa Holiday Fashion Week. Він об’єднує, насамперед, професійну fashion-спільноту Одеси та людей, які причетні до світу моди: дизайнерів, стилістів, фотографів, fashion-блоґерів і тих, хто не уявляє себе без моди.

Дрес-кодом для Opening Party Odessa Holiday Fashion Week став total black – традиційний колір, своєрідна «уніформа» для фахівців модного світу. І саме тому локацією для події є відомий в Україні рітейл – КОКОН space.

Trendy-U рекомендує: Маленька чорна сукня (рос.)

Чорний колір в одягу. Депресія? — Ні, не чули! (рос.)

На гостей Odessa Holiday Fashion Week чекає насичена модна програма – 35 fashion-подій. Тому Opening party стане яскравим та приємним стартом для модного марафону.

Тут ми спілкуємося, ділимося прогнозами і відпочиваємо перед напруженою роботою протягом 18-20 червня. І надихаємося кількома подіями від партнерів проекту.

Офіційний стиліст Odessa Holiday Fashion Week – ESTEL приготував для Opening party своє професійне шоу. Колекція трендових зачісок GRAVITATION BY ESTEL – історія про тяжіння. Коли один крихкий і прекрасний світ притягує інший. Коли фантазія вдихає життя у задум і невагомі ідеї знаходять своє втілення. Натхнення реалізоване командою технологів Estel під керівництвом Олександра Шевченка та Наталії Данилюк.

Колекцію зачісок від ESTEL ви побачите на моделях, вбраних у сукні молодого бренду ОНА – марки, що створює вбрання винятково для червоних доріжок та урочистих подій. Дизайнер бренду, Маргарита Комашня, презентує спеціальну капсулу вечірніх суконь, присвячених Opening party Odessa Holiday Fashion Week.

EPSON DIGITAL FASHION speech стане другим надихаючим моментом вечора. Український Тиждень Моди завжди уважно ставиться не тільки до пошуку нових імен національної fashion-індустрії, але й до тих технологій, які можуть допомогти розвитку самої індустрії. Тому зовсім не дивно, що конкурс авторських принтів проходить у співпраці з Epson Україна. Світовий лідер друку підтримав вже другий конкурс серед молодих дизайнерів та ілюстраторів, які взяли участь в Epson Digital Fashion: T-Shirt Edition. Сьогодні вам будуть представлені роботи на тему «Мода шалених 20-річних», яка присвячена 20-річчю Ukrainian Fashion Week.

Причому представлені будуть принти як конкурсантів, так і спеціально запрошених зіркових авторів: Braty Graphiс Design, Аліни Заманової, Олени Олійник, Яни Червінської та Вікторії Підуст.

Усі роботи, що пройшли до фіналу конкурсу, будуть експоновані у вересні, на 41-му Ukrainian Fashion Week. А під час Opening party, в арт-просторі КОКОН space, відбудеться фотосесія робіт переможців конкурсу – Технологічний партнер Odessa Holiday Fashion Week HUAWEI P10 створить мобільну фотостудію на 7-му поверсі КОКОН space.

Ідеальним фіналом Opening party Odessa Holiday Fashion Week стане DJ set  неперевершеного DJ Jean Gritsfeldt.

Фото — В’ячеслав Котляренко

Татьяна Почтенных, автор
Blogger & Chief Editor @ Trendy-U.com
Blogger @ Holy Chic
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Скидки & Купоны
Купоны и промокоды Ламода Украина
Скидки, купоны и промокоды Ив Роше Россия
La Redoute: 10 фактов о скидках, купонах, промокодах и брендах
Алиэкспресс – китайская интернет-ярмарка чудес
Присоединяйтесь: