^
Micro USB кабелі. Усе, що потрібно знати про вз'язок вашіх пристроїв
Micro USB кабелі. Усе, що потрібно знати про вз'язок вашіх пристроїв

Як правильно вибрати кабель для зарядки гаджетів? Все досить просто, але я важливі нюанси

Куди піти вчитися водінню у Києві?
Куди піти вчитися водінню у Києві?

В Києві є безліч варіантів навчання, але автошкола Академія Водіння одна з найкращих.

Корпоративні подарунки, які розвиватимуть креативність
Корпоративні подарунки, які розвиватимуть креативність

Як правильно вибрати подарунок для колеги чи колежанки? Який вибрати такий подарунок, який надихне на творчість?

Инструменты и технологии таргетинга в рекламе
Инструменты и технологии таргетинга в рекламе
Как скачать видео из ТикТока без вотемарка
Как скачать видео из ТикТока без вотемарка

Как скачать видео из ТикТока без вотемарка

От HTML и CSS до программирования приложений
От HTML и CSS до программирования приложений

Если решать сложную задачу поэтапно, эту задачу будет не так уж сложно решить. Хотите стать программистом? Это вполне реально, и мы рассказываем, как.

Преимущества использования электронного дневника в школе
Преимущества использования электронного дневника в школе

Электронный дневник позволяет родителям контролировать прогресс и вовремя реагировать на снижение успеваемости.

Вивчення англійської: репетитор VS мовна школа – переваги та недоліки

Треба підтягнути англійську, та групові заняття – точно не ваш варіант? Тоді варто спробувати індивідуальний формат навчання. Але залишається одне важливе питання: обрати приватного репетитора чи індивідуальні заняття з англійської у мовній школі. Ми розібрали переваги і недоліки кожного з цих варіантів, щоб полегшити вибір.

Плюси і мінуси приватного репетитора

Зараз на ринку дуже багато пропозицій від приватних репетиторів, тож можна знайти варіанти за дійсно привабливу ціну. Також ви можете обрати зручний для вас час, формат і місце проведення занять – займайтесь хоч о 3 ночі, якщо знайдете репетитора, якому це підходить. Тож це і є два найбільші плюси приватного репетиторства: низька ціна і гнучкість графіку та формату, тобто ви можете обрати спеціаліста за ціною, яка відповідає вашому бюджету і готовності вкладати в цю справу, та відповідно до вашого графіку. Але який це буде «спеціаліст» – зовсім інше питання, яке переводить нас до мінусів.
Тож головний недолік приватного репетиторства – ви обираєте наосліп, адже не знаєте ні рівня освіти, ні досвіду роботи, ні результативності свого майбутнього викладача. Добре, якщо у вас вже є певний рівень знань, тож за кілька занять ви зможете розпізнати некомпетентність, а якщо ви новачок, то можете цілий рік товктись на рівні elementary і думати, що це з вами щось не так. Це як купувати машину з рук, коли ви абсолютно не тямите в механіці, а потім звинувачувати себе у тому, що вона постійно «глохне». І другий суттєвий недолік – це відсутність відповідальності за результат. Тобто якщо за певний період занять вас обіцяли вивести на вищий рівень, але цього не сталось – викладач знімає з себе відповідальність, адже завжди можна сказати, що ви недопрацювали чи у вас немає схильності до мов. І ще один можливий недолік – у репетитора буде небагато вільного часу, щоб підібрати матеріали відповідно до ваших рівня і вподобань, адже зазвичай репетиторство поєднують із роботою у школі, університеті чи навчанням (так, досить часто дешевші репетитори – це студенти). Тож підсумуємо мінуси: обмежена інформація про викладача, відсутність відповідальності за результат, можливий брак часу для підбору індивідуальних матеріалів.

Плюси і мінуси індивідуальних занять у мовній школі

Найсуттєвіша перевага, що має школа англійської мови – це гарантії, адже школа відповідає за рівень своїх викладачів, за знання і результати, які ви отримуєте. Зазвичай дирекція школи зацікавлена у підвищенні кваліфікації та постійному розвитку і вдосконаленні знань своїх викладачів, а також забезпеченні їх найсучаснішими матеріалами та інструментами для більш цікавого й ефективного навчання. На заняттях у школі також присутня гнучкість у графіку та місці проведення занять, наприклад, школа англійської Cambridge Club пропонує індивідуальні уроки у зручний для вас час, онлайн та офлайн, вдома, на роботі чи безпосередньо у школі, а відмовитись від заняття можна за день до його проведення.
Також на індивідуальних заняттях ви можете підготуватись до складання міжнародного іспиту на знання мови, скласти та отримати сертифікат у школі. До того ж, офіційні мовні школи сплачують податки у бюджет, а це є беззаперечною перевагою і для вас, оскільки ви можете назвати себе свідомим громадянином, і для країни, особливо у часи війни. Між іншим, це також можна віднести до мінусів репетиторів, адже ваша оплата іде їм у кишеню, а витрачати ці кошти вони можуть за кордоном, якщо територіально наразі перебувають там – дохід для української економіки нульовий. Тож підсумуємо плюси цього варіанту: високий рівень професійності викладачів, гарантія найкращих методик, індивідуального підбору матеріалів та результативності, офіційно сплачені податки, що підтримують економіку України.
Однак ціна за одне заняття може бути вищою, ніж у деяких репетиторів. Але якщо продовжити наше порівняння з машинами, то індивідуальні курси англійської мови – це як авто з салону: у вас є доступ до всіх параметрів та характеристик, гарантії, можливість «оздобити» свою автівку додатковими опціями, які необхідні саме вам, та сплатити податки державі. До того ж, приватні уроки у кваліфікованих репетиторів коштують іноді навіть дорожче, ніж у школах.
school-cambridge-club.jpg
Тож платити більше й отримувати якісне навчання і гарантований результат чи не платити й обрати «кота у мішку», тобто репетитора, який ні за що не відповідає? Це не Гамлетівське питання, тому відповідь на нього тільки за вами, ми ж сподіваємось, що хоч трохи полегшили вибір своїм розбором, і бажаємо вам лише приємного навчання і найкращих результатів!
Ірина Солнишкіна, автор
14 февраля louis vuitton Michael Kors актриса базовый гардероб биографии звезд блузки и рубашки верхняя одежда выход в свет детская мода джинсы и одежда из денима женщины после 40 звезды Голливуда идеи подарков икона стиля интервью на Trendy U история моды как одеваться девушке капсульный гардероб лукбук Макс Мара маникюр мода 2019 модные аксессуары модные образы 2016 модные образы 2017 модные образы 2018 модные очки 2021 модные сумки модные тенденции 2017 модные тенденции весна-лето 2015 модные тенденции весна-лето 2016 модные тенденции весна-лето 2018 модные тенденции весна-лето 2019 модные тенденции весна-лето 2020 модные тенденции весна-лето 2021 модные тенденции весна-лето 2022 модные тенденции осень зима 2020-2021 модные тенденции осень-зима 2014-2015 модные тенденции осень-зима 2015-2016 модные тенденции осень-зима 2016-2017 модные тенденции осень-зима 2017-2018 модные тенденции осень-зима 2018-2019 модные тенденции осень-зима 2019-2020 модные тенденции осень-зима 2021-2022 Модные тенденции осень-зима 2022-2023 модный лук 2014 модный лук 2015 модный макияж мужская мода новый год обувь платья повседневный стиль прически и стрижки пышные формы сайты онлайн магазинов советы советы стилиста спортивный стиль стиль преппи стиль ретро стильный look сумки украинские дизайнеры украшения юбки