^
Химия для дома
Химия для дома

Чисто и экологично!

Вместо гаджетов: чем занять ребенка
Вместо гаджетов: чем занять ребенка

Возможно ли в наше время увлечь ребенка чем-либо, кроме компьютерной игры? Спойлер: да, это возможно.

What is a green card?
What is a green card?

Everything you wanted to know about a green card: how to apply, which kinds of it are available and how much it costs.

Что такое картриджи для под систем, для чего они используются
Что такое картриджи для под систем, для чего они используются

Картриджи - это такие резервуары для жидкости. Жидкость поступает в резервуар и преобразует ее в пар.

Как правильно выбрать и купить опрыскиватель на аккумуляторе
Как правильно выбрать и купить опрыскиватель на аккумуляторе
Тест на визнання рівня англійської
Тест на визнання рівня англійської

Тест на визначення рівня англійської: кому та для чого це потрібно?

Как понять, что такое гештальт-терапия?
Как понять, что такое гештальт-терапия?

В основе гештальт-терапии лежит принцип "здесь и сейчас".

Використання віртуальної реальності в освіті

Віртуальна реальність в освіті відкриває нові можливості для учнів і викладачів, зацікавлених у покращенні якості освіти.


Що таке імерсивне навчання

Навчання із зануренням складається з використання віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR) або змішаної реальності (MR). Навчання у VR – тренд сучасного світу. Інноваційні рішення та наукові розробки в цій сфері постійно підвищують якість освіти та творчо підходять до створення сучасних засобів навчання. Важливо відзначити, що навчання з зануренням відіграє вирішальну роль у покращенні якості освіти. Це може включати отримання знань і вивчення спеціалізованих технологій, процесів, комунікації та того, як реагувати на різні ситуації.

Майбутнє освіти

Віртуальна реальність в освіті може бути корисною для отримання знань і навичок, які можна опанувати лише за допомогою спеціально створених ситуацій. Для обробки помилок, тестування та набуття досвіду можна використовувати різні навчальні програми.

Імерсивне навчання дає студентам наступне:

  • отримати доступ до необмеженої кількості експериментів;
  • розвивати уявлення про явища;
  • оглянути явище з усіх боків за допомогою технології VR;
  • візуалізувати взаємодії в динаміці.

Для глибокого занурення в захоплююче навчання учень одягає VR-гарнітуру та маніпулятори, які дозволяють працювати в тривимірному просторі – 3D-контролери. За допомогою вітальної техніки вплив відбувається на основні органи чуття: тактильні, слухові, зорові. Він створює якісну симуляцію навколишнього світу, де користувач стає його частиною. Застосування віртуальної реальності в навчанні допомагає учням бути не спостерігачами, а активними учасниками управління об’єктами та безпечного проведення експериментів.

Окрім технології VR, ми можемо звернутися до більш доступної AR. Смартфон має продуктивність для обробки навіть найбільш «важкого» 3D-контенту, а дисплей смартфона має високу роздільну здатність для використання з VR BOX.

VR-технології стрімко розвиваються та викликають ентузіазм у викладачів, які займаються підвищенням якості освіти. Все-таки технологія VR — це інструмент, який сам по собі нічому не навчає, але при ефективному застосуванні може допомогти в навчанні.


Технологію AR можна використовувати в навчанні на додаток до VR. Використання AR Book є однією з ілюстрацій цього. З розвитком технологій ми можемо очікувати, що доповнена реальність (AR) буде використовуватися все частіше в навчальних матеріалах, надаючи учням більше інтерактивних і цікавих можливостей для навчання. Прикладом використання технології АR у навчанні може слугувати платформа AR_Book.

AR_Book — це інноваційний навчальний інструмент, який використовує технологію доповненої реальності для покращення досвіду навчання. Замість використання традиційних друкованих книг, тут використовується мобільний додаток, який дозволяє учням отримувати доступ до цифрового вмісту та взаємодіяти з ним у більш привабливий та інтерактивний спосіб. Ця технологія може бути особливо корисною для дистанційного навчання, надаючи студентам більш динамічний та інтерактивний спосіб доступу та взаємодії з матеріалами курсу. Крім того, це може бути ефективним інструментом для покращення загальної якості освіти, надаючи студентам інтерактивний та захоплюючий досвід, який може допомогти їм краще зрозуміти та зберегти інформацію.

Ірина Солнишкіна, автор
14 февраля louis vuitton Michael Kors актриса базовый гардероб биографии звезд блузки и рубашки верхняя одежда выход в свет детская мода джинсы и одежда из денима женщины после 40 звезды Голливуда идеи подарков икона стиля интервью на Trendy U история моды как одеваться девушке капсульный гардероб лукбук Макс Мара маникюр мода 2019 модные аксессуары модные образы 2016 модные образы 2017 модные образы 2018 модные очки 2021 модные сумки модные тенденции 2017 модные тенденции весна-лето 2015 модные тенденции весна-лето 2016 модные тенденции весна-лето 2018 модные тенденции весна-лето 2019 модные тенденции весна-лето 2020 модные тенденции весна-лето 2021 модные тенденции весна-лето 2022 модные тенденции осень зима 2020-2021 модные тенденции осень-зима 2014-2015 модные тенденции осень-зима 2015-2016 модные тенденции осень-зима 2016-2017 модные тенденции осень-зима 2017-2018 модные тенденции осень-зима 2018-2019 модные тенденции осень-зима 2019-2020 модные тенденции осень-зима 2021-2022 Модные тенденции осень-зима 2022-2023 модный лук 2014 модный лук 2015 модный макияж мужская мода новый год обувь платья повседневный стиль прически и стрижки пышные формы сайты онлайн магазинов советы советы стилиста спортивный стиль стиль преппи стиль ретро стильный look сумки украинские дизайнеры украшения юбки